Засідання педагогічної ради школи (січень 2019року)

04 січня 2019року в нашій школі згідно плану відбулося засідання педагогічної ради на тему:  Індикатори сучасної якісної освіти: інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу”

Порядок денний педагогічної ради:

1.Вступне слово: тема педради, план проведення, регламент (директор школи Кирлик Я.Ю.)

2.Теоретична частина: Аналіз навчальних досягнень учнів – обов’язкова складова навчально-виховного процесу (заступник директора з навчально-виховної роботи Басараб І.Б.)

3.Практична частина:

– Моніторинг результатів навчальної діяльності за І семестр 2018-2019 н.р. (заступник директора з навчально-виховної роботи Басараб І.Б.)

Вплив класного керівника на навчально-виховний процес. Підсумки виховної роботи (заступник директора з виховної роботи Федьо Л.В.)

– Про наступність і адаптацію учнів 4-х та 5-х класів  (заступник директора з навчально-виховної роботи Урста О.С.)

– Виступи  вчителів.

– Загальні тенденції і проблеми роботи закладу в умовах НУШ (директор школи Кирлик Я.Ю.)

4. Підведення підсумків. Прийняття рішень.

Виступ заступника директора по навчальній роботі Басараб І.Б.
Виступ заступника по виховній роботі Федьо Л.В.
Виступ заступника директора по навчальній роботі Урста О.С.
Виступ Шемейко Н.В.
Виступ Коцюбенко М.В.
Виступ Карпинець Н.О.
Виступ Саєнко С.О.
Виступ Лазар О.І.
Виступ Коштицької Г.С.
Виступ Резнік М.Я.
Виступ Бабяк Я.М.
Виступ Федчука А.І.
Виступ Дем’яна Р.М.
Виступ Балеги Є.В.
Виступ директора школи Кирлика Я.Ю.